شرایط بازگرداندن کالا
در صورت آسیب یا ایراد فیزیکی و ظاهری در کالای خریداری شده چه باید کرد؟
۱٫در صورت مشاهده آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی و ظاهری در کالای خریداری شده، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی گیشیگان از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
۲٫ تنها زمانی می توانید از این سرویس استفاده کنید که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گیشیگان بازگردانده شود.
۳٫ توجه داشته باشید که برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در صورت مغایرت کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت چه باید کرد؟
۱٫ در صورت مغایرت کالای خریداری شده، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد پشتیبانی گیشیگان از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
۲٫ در صورتی که مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده باشد، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود به گیشیگان بازگردانده شود، و از آن استفاده نشده باشد. در این مورد امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
۳٫عکس و مشخصات محصولات که در وب سایت به وضوح درج شده است جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، و مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.
۴٫ در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
۵٫ تنها زمانی می توانید از این سرویس استفاده کنید که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گیشیگان بازگردانده شود.
۶٫ توجه داشته باشید که برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

در صورت ایراد یا اشکال فنی در کالای خریداری شده چه باید کرد؟
۱٫در صورت ایراد و یا اشکال فنی در کالای خریداری شده، حداکثر تا ۳ روز پس از دریافت کالا، به گیشیگان اطلاع داده شود.
۲٫ کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان۳ روز مهلت استفاده، نگهداری شود و همچنین کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گیشیگان بازگردانده شود.
۳٫ توجه داشته باشید که برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
۴٫لازم است بدانید که این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شده باشد چه باید کرد؟
۱٫لازم است بدانید درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده باشد، هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته‌بندی اولیه، پلمب، برچسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.
۲٫ توجه داشته باشید که حق استرداد کالا طبق شرایط صرفا متعلق به مشتری است.
۳٫ در صورتیکه اطمینان دارید که سفارش هنوز ارسال نشده است باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پشتیبانی گیشیگان اطلاع داده شود.
۴٫لازم به ذکر است، برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس گیشیگان، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده باشد، و از آن استفاده نشده باشد، و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. همچنین اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.
۵٫لازم به ذکر است برخی کالاها به دلیل ماهیت خاص آن کالا و با توجه به لزوم رعایت مسایل بهداشتی نمی‌توانند بازپس داده شوند، این کالاها شامل این سرویس نمی شوند.
۶٫تنها زمانی می توانید از این سرویس استفاده کنید که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به گیشیگان بازگردانده شود.
۷٫ توجه داشته باشید که برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
۸٫در صورت انصراف از خرید، ارسال کالا به عهده مشتری خواهد بود.